Szkolenia dla firm

Kiedy rolą księgowości, logistyki, IT czy kontroli jakości jest szeroko pojęte utrzymanie ruchu w firmie oraz optymalizacja bieżącej i przyszłej działalności, my działamy w obszarze sprzedaży. Tej części każdego biznesu, bez którego produkt nie trafi do nabywcy, a firma nie znajdzie zasobów do tego, by podjąć aktywność biznesową na rynku. W tym obszarze, który realnie i bezpośrednio ma wpływ na wzrost w każdej firmie. Przez ostatnie lata pracy ze sprzedawcami i liderami zarówno w Polsce, jak i za granicą zrozumieliśmy, w jaki sposób naprawdę skutecznie inspirować tę grupę zawodową. Mamy świadomość tego, że nasza praca to inwestycja, a taka zawsze powinna generować zwrot z jej realizacji.
    Najczęściej pojawiamy się tam, gdzie nasi klienci potrzebują zrealizować dwa cele:
  • Sprawić, aby ich współpracownikom - sprzedawcom i liderom chciało sie chcieć;
  • Sprawić, aby w różnych okolicznościach rynkowych systematycznie i konsekwentnie inspirować współpracowników do tego, aby wzrost wolumenu i jakości sprzedaży stał się ich codzienną praktyką i powodem do satysfkacji.
Oddajemy do Twojej dyspozycji gotowe i sprawdzone programy szkoleniowe, które możemy zrealizować na dedykowanym szkoleniu dla Twojego Zespołu, czy choćby w ramach części zaplanowanego na weekend wyjazdu integracyjnego.
W swojej pracy łączymy wiedzę oraz narzędzia z kluczowych obszarów kompetencji naprawdę skutecznej i długoterminowej sprzedaży, takich jak: nowa psychologia sprzedaży, motywacja osiągnieć, wywieranie wpływu i skuteczna perswazja, innowacyjna praca z celem. Wiem, jak skutecznie inspirować innych do tego, aby sprzedaż stała się wspaniałą, elegancką podróżą po sukces i satysfkację, tak klienta, jak i samego sprzedawcy. Przekonali się o tym nasi dotychczasowi Klienci (m.in.: Michelin, Imperial Tobacco Polska, IBM, Arrow, Warta, Betafence, Techland, Roncato, Fm Group, Kellys, SKOK Wesoła, Medicolux i wielu innych), o czym świadczą ich wspaniałe REFERENCJE - TUTAJ KLIKNIJ. Zapraszamy do współpracy. Zainteresowane osoby prosimy o KONTAKT - TUTAJ KLIKNIJ. W odpowiedzi prześlemy kompletną ofertę wsparcia w zakresie szkoleń dla sprzedawców.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0