"Na nic przydadzą się najdroższe inwestycje w samego siebie, jeśli wcześniej nie odkryjemy i nie zaakceptujemy tego kim naprawdę jesteśmy i jak uwielbiamy 'być'. Structogram® daje natychmiastową i jakże prawdziwą odpowiedź na temat tego w jakim obszarze jesteśmy wyjątkowi. Otwiera oczy i duszę, dając powody do pokochania samego siebie - raz i już na zawsze. Dalej zaczyna się magia, bez względu na to kim jesteś, gdzie jesteś i jakie zadania realizujesz".

Olek Sienkiewicz, Structogram® Trainer


DLACZEGO STRUCTOGRAM®


  Ta wyjątkowa metodyka oparta jest na wieloletnich badaniach i dorobku naukowym w zakresie funkcjonowania ludzkiego mózgu. Daje niebywale skuteczne i natychmiast implikowalne wskazówki m.in. do tego, jak:

 • wykorzystywać swój fizjologicznie uwarunkowany potencjał;
 • realizować cele i żyć w pełnej zgodzie z własną naturą;
 • podnieść jakość własnego samopoczucia i samoakceptacji;
 • podejmować decyzje i wszelkie inwestycje dopasowane do własnej natury i predyspozycji;
 • skutecznie zaplanować własną karierę zawodową;
 • przyspieszyć własną karierę zawodową poprzez rozwijanie i realizację w obszarach naturalnie wspieranych przez własną biostrukturę;
 • zwiększyć sprzedaż poprzez lepsze wykorzystanie własnego potencjału oraz spójność w komunikacji i przekonywaniu innych;
 • niebywale i natychmiast podnieść jakość komunikacji oraz relacji z innymi;
 • błyskawicznie podnieść jakość i efektywność pracy w zespole (synergia);
 • wzmocnić i usprawnić realcje pomiędzy zespołem i jego liderem / zarządzającym;
 • sprawnie i skutecznie prowadzić i wygrywać negocjacje;
 • poprawić jakość życia również dzięki empatii i odpowiednim relacjom z najbliższymi;

MARKI, KTÓRE ZAINWESTOWAŁY W STRUCTOGRAM®:

Z tej metodki korzystają znane i cenione marki na całym świecie. Pośród nich można wymienić m.in.takiej brandy, jak: BMW, Mercedes, Volkswagen, Tchibo, Coca Cola, Credit Suisse, Peugeot, GlaxoSmithKline, IBM, Microsoft, Nestle (Maggi), Caterpillar, Bayer Schering Pharma Oy, ING / Postbank i wiele innych.

CO TO JEST STRUCTOGRAM®:

Jest to zastrzeżony i potwierdzony wieloletnimi badaniam program treningowy, który pozwala jego uczestnikom poznać i zrozumieć własną biostrukturę. Mówiąc prościej wskazuje na biologiczne uwarunkowanie naszej natury. Pozwala na odkrycie i pełne wykorzystanie własnego potencjału - w zgodzie z własnymi predyspozycjami i ze świadomością swoich mocnych stron oraz tych, które są nam zupełnie obce.

System treningowy dostarcza uczestnikom trzy poziomy:

 • 1. STRUCTOGRAM® - Poznaj samego siebie;
 • 2. TRIOGRAM- Poznaj innych (buduj relacje, przekonuj, bądź skutecznym liderem);
 • 3. BIZNES & SPRZEDAŻ - wykorzystaj dorobek metodyki w podniesieniu wolumenu oraz jakości sprzedaży.

JAKIE MAM MOŻLIWOŚCI, ABY SKORZYSTAĆ Z SYSTEMU STRUCTOGRAM®

STRUCTOGRAM® SZKOLENIA OTWARTE Szkolenia otwarte realizujemy w ramach autorskiego cyklu Mistrz EQ, który od trzech lat zebrał na sali ponad pół tysiąca uczestników. Pełny opis warsztatu, najbliższe terminy oraz formularz rezerwacji dostępne na oficjalnej stronie: www.EmocjonalneIQ.pl;

STRUCTOGRAM® SZKOLENIA DLA FIRM - zapraszamy do poznania narzędzia i implementacji metodyki w Państwa firmie. Przeprowadzimy kompletny warsztat u Państwa w firmie (bądź wskazanym miejscu), który natychmiast przyniesie wymierne wzrosty w interesujących Państwa obszarach kompetencji. Z przyjemnością spotkamy się wcześniej, aby szerzej porozmawiać o możliwościach i zaletach programu. Więcej informacji w zakładce: Oferta - Warsztaty sprzedażowe

STRUCTOGRAM® ANALIZA INDYWIDUALNA - nasz trener spotka się z Państwem w odpowiednim miejscu i przeprowadzi pełną analizę udzielając stosownego wsparcia. Jednocześnie pomoże zinterpretować jej wyniki oraz na zasadach coachingowych zrozumieć i zaplanować odpowiednie kroki do synergicznego wykorzystania wskaznych przez analizę: Państwa natury oraz predyspozycji. To rozwiązanie ekskluzywne i szczególnie dedykowane tym osobom, które cenią sobie anonimowość, indywidualną pracę dopasowaną do własnych możliwosci z uznanym trenerem. Najczęściej wybierane przez menedżerów, dyrektorów, przedstawicieli wolnych zawodów oraz właścicieli biznesu.

CO ZROBIĆ, ABY ZAREZERWOWAĆ MOŻLIWOŚCI DLA SIEBIE

Już dzisiaj zapraszamy do kontaktu i zaplanowania współpracy szkoleniowej. Inwestycja w ten program i narzędzia gwarantuje niebywale szeroki i wręcz nieograniczony zwrot środków w formie długoterminowej poprawy jakości w takich obszarach, jak: pewność siebie, spólność, komunikacja, kariera, cele, team work, przywództwo, sprzedaż, negocjacje, a nawet zdrowie dzięki redukcji stresu związanego z życiem na przekór własnym predyspozycjom i uwarunkowaniom.

NAPISZ LUB ZADZWOŃ:
structogram@oleksienkiewicz.pl
+48 664 486 601

Share and Enjoy !

0Shares
0 0